Bliv ringet op
Bliv ringet op

Har du brug for hjælp til at vælge uddannelse?

Vi er her for at hjælpe dig.
Skriv til os og vi vender tilbage snarest muligt.

NLP Psykoterapeut CON-AMORE liste

NavnTelefonE-mailPostnummer
Zarima Utsijeva60 65 92 66mail@psykzarima.dk1071
Esben Rune Hansen26952552esbenrune@gmail.com1671
Heidi Østergaard29611251adm@advisorhr.dk2000
Jenni Tikjøb28 15 82 99jennitikjoeb@gmail.com2000
Lonnie Rasmussen22 46 45 15panloras@gmail.com2100/3000
Kim Palasz26812681kontakt@palasz.dk2300/2960
Mia Bossing25 13 55 30miabossing@gmail.com2200/2500
Lars Neerskov40 73 39 07 lhn@neerskov.dk2605
Liselotte Asmussen20 15 97 58Liasdons@gmail.com2610/2640
Tom Reenberg Christensen20824362now@dooit.dk2630
Helle Bülow Hansen29 66 35 55hellebulowh@gmail.com2700
Anne Juul Wallin51920412juulwallin@privat.dk2770
Iben Bøgeholm Folkmann29422669mail@bejoyus.dk2830/2800/5230
Lisbet Østengaard28518697hejlisbet@hotmail.com3250/1754
Camilla Jakobsen29282545camillas@c.dk4300/2000
Kirsten Vulff Dahl24480211Kirsten@akuzone.dk4300
Dorthe Ilsø20890381ilsoe@jdsf.dk4500
Allan Hamilton Jee

40924703

jee@tdcspace.dk

4583
Jens Kaufmann Lund20150905jenskauffmannlund@hotmail.com4800
Jane Strandgaard Clausen20120462jac@guldborgsund.dk4800
Vibeke Søllested2162 6394vibeke@sollested.dk5491
Teresa Schultz20 32 90 51schultz1981@gmail.com6840
Ole Conrad Kondrup 2049 2936 oleconradkondrup@gmail.com 7080
Jette Bjerre20973862 jette@mind-care.dk7100
Flemming Bust30 42 27 79flemmingbust@hotmail.com7400
Kim Madsen23 39 24 61madsenspostkasse@gmail.com7400
Sophie Søvang51 92 79 41sophiedks@hotmail.com8000
Julie Bøgdal20 84 01 14julie.bogdal@gmail.com8000
Arne Tannebek29 79 93 05ata@sosuoj.dk8000
Karen Jøker Jørgensen2326 4624karen@nlpmindcare.dk8361
Janne Danielsen20 65 12 66 jdanielsen@godmail.dk8530
Peter Holst 24 65 10 15 peterholst@email.dk8620/8800
Tine Bjerring Skipper31 26 05 54tineben@hotmail.com8700
Dennis Regenbogen29865370dennis@ad-consult.dk8700/8000
Karin Holst2090 9520karin@holstcoaching.com8940
Birgit Windtberg Dalsgaard 20124485 birgitd@post.tele.dk9632
Hans Jørgen Svendsen2449 0390vangvej@mail.dk9750