Opdateret april 2016

NLP Psykoterapeut CON-AMORE liste

Navn Telefon E-mail Postnummer
Zarima Utsijeva 60 65 92 66 misslibra88@hotmail.com 1071
Esben Rune Hansen 26952552 esbenrune@gmail.com 1671
Heidi Østergaard 29611251 adm@advisorhr.dk 2000
Jenni Tikjøb 28 15 82 99 jennitikjoeb@gmail.com 2000
Brian Carmohn Späth 22141675 brian.carmohn@hotmail.com 2100
Lonnie Rasmussen 22 46 45 15 panloras@gmail.com 2100/3000
Kim Palasz 26812681

kontakt@palasz.dk

Kører også ud

2300/2960
Mia Bossing 25 13 55 30 miabossing@gmail.com 2500
Lars Neerskov 40 73 39 07  lhn@neerskov.dk 2605
Tom Reenberg Christensen 20824362 now@dooit.dk 2630
Helle Bülow Hansen 29 66 35 55 hellebulow@gmail.com 2700
Anne Juul Wallin 51920412 juulwallin@privat.dk 2770
Iben Bøgeholm Folkmann 29422669

mail@bejoyus.dk

Kører også ud

2830/2800/5230
Lisbet Østengaard 28518697 hejlisbet@hotmail.com 3250/1754
Camilla Jakobsen 29282545 camillas@c.dk 4300/2000
Kirsten Vulff Dahl 24480211 Kirsten@akuzone.dk 4300
Dorthe Ilsø 20890381 ilsoe@jdsf.dk 4500
Allan Hamilton Jee

40924703

jee@tdcspace.dk

Kører også ud

4583

Annette Bauder

30229925

Annette_bauder@hotmail.com

4700
Jens Kaufmann Lund 20150905 jenskauffmannlund@hotmail.com 4800
Jane Strandgaard Clausen 20120462 jac@guldborgsund.dk 4800
Vibeke Søllested 2162 6394 vibeke@sollested.dk 5491
Teresa Schultz 20 32 90 51 schultz1981@gmail.com 6840
Ole Conrad Kondrup  2049 2936  oleconradkondrup@gmail.com  7080
Jette Bjerre 20973862  jette@mind-care.dk 7100
Flemming Bust 30 42 27 79 flemmingbust@hotmail.com 7400
Sophie Søvang 51 92 79 41 sophiedks@hotmail.com 8000
Karen Jøker Jørgensen 2326 4624 karen@nlpmindcare.dk 8361
Peter Holst  24 65 10 15  peterholst@email.dk  8620/8800
Dennis Regenbogen 29865370 dennis@ad-consult.dk 8700/8000
Karin Holst 2090 9520 karin@holstcoaching.com 8940
Birgit Windtberg Dalsgaard  20124485  birgitd@post.tele.dk 9632
Hans Jørgen Svendsen 2449 0390 vangvej@mail.dk 9750
Jan Arild +4790595549 Jarildl@online.no Norge 2407

 

Rettelser til listen bedes meddelt kontoret på mail post@dansknlp.dk